Výživové poradenství Jičín

Výživové poradenství Jičín

Potřebujete odborníka, který by vám poradil s jídelníčkem a pomohl zhubnout na vysněnou váhu? Řešení přináší pobočka výživové poradny NATURHOUSE, která se nachází přímo v Jičíně.

Věnovat se vám bude zkušený výživový poradce, který vám sestaví vhodný jídelníček, doporučí vybrané doplňky stravy a poskytne vám pravidelné konzultace, na nichž s vámi probere váš posun při hubnutí. S metodou NATURHOUSE bude vaše snaha o snížení váhy konečně úspěšná a to bez následného jojo efektu.

Pobočky v Jičíně

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Jičíně

Jičín - Palackého 8

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Banány pro sportovce

Banány zlepšují náladu. Díky svému obsahu živin jsou vhodné pro sportovce. Regulují cukr v krvi

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Jičíně

Máte kvůli svojí nadměrné váze zdravotní potíže? Nejste spokojení se svojí postavou a chtěli byste shodit přebytečné kilogramy? Nebo prostě chcete začít jíst zdravě, ale chybí vám motivace nebo někdo, kdo by vás ve vaší snaze podpořil? Ať už jste kladně odpověděli na kteroukoli z těchto otázek, ve všech případech vám pomůže výživová poradna společnosti NATURHOUSE, která je určená pro všechny zájemce z Jičína a okolí.

Výživoví poradci

Náš výživový poradce je opravdový odborník, který má špičkové znalosti o zdravé výživě, nutričních hodnotách potravin a výživových doplňcích. Na základě bioimpedanční analýzy a úvodní konzultace pro vás sestaví individuální dietní plán, který bude respektovat vaše chuťové preference a případná zdravotní omezení. Získáte tak zcela zdarma jídelníček na míru a kromě toho si budete moci koupit exkluzivní nutriční doplňky, které pomohou urychlit vaše hubnutí a budou mít příznivý vliv na vaše zdraví. Všechny konzultace máte zadarmo, platí se pouze za výživové doplňky stravy.