Výživové poradenství Jeseník

Výživové poradenství Jeseník

Hubnout zdravě bez hladovění, bez polykání prášků nebo tvrdé dřiny v posilovně? Jde to – s  výživovým poradenstvím NATURHOUSE můžete shodit přebytečné kilogramy a získat krásnou a štíhlou postavu i vy – stačí se jen objednat na úvodní nezávaznou konzultaci a můžete začít hubnout s námi.

Společnost NATURHOUSE má po celém světě 2300 poboček, z toho více než 90 v Česku. Jedna z poboček se nově nachází i v Jeseníku a je zde pro všechny zájemce z tohoto okresu, kteří se rozhodli zhubnout zdravě a bez následného jojo efektu. Naše metoda spočívá v kombinaci zdravého, ale chutného středomořského jídelníčku spolu s užíváním vybraných doplňků stravy. Chcete-li ji nezávazně vyzkoušet, vyplňte si kontaktní formulář pro objednání do našeho nutričního centra.

Pobočky v Jeseníku

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Jeseníku

Jeseník - Nám. Svobody 1348

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Jeseníku

Pobočka výživového poradenství v Jeseníku je otevřená pro všechny, jenž chtějí udělat něco pro svoje zdraví a začít se stravovat lépe. Pomůžeme vás zhubnout pomocí prověřeného dietního jídelníčku v kombinaci s exkluzivními výživovými doplňky. Ke každému klientovi vždy přistupujeme individuálně, s ohledem na jeho chuťové preference a zdravotní stav. Hned na úvod provedeme bioimpedanční analýzu (pomocí speciální váhy) a po konzultaci s vámi vybereme vhodný dietní plán. Objednejte se na první bezplatnou konzultaci, na níž se mimo jiné dozvíte, kolik máte v těle nadbytečného tuku a vody.

Výživoví poradci

Věnovat se vám bude profesionální a zkušená výživová poradkyně, která dokáže každému zájemci vybrat nejvhodnější dietní plán přesně podle jeho potřeb a možností. Na konzultace pak můžete docházet pravidelně každý týden, kdy spolu proberete, jak vaše hubnutí pokračuje a domluvíte se na dalším postupu.