Výživové poradenství Jablonec nad Nisou

Výživové poradenství Jablonec nad Nisou

Jste z Jablonce nad Nisou a nelíbí se vám vaše postava? Přáli byste si zhubnout, ale všechny vaše pokusy skončily neúspěchem? Vyzkoušejte jedinečnou metodu společnosti NATURHOUSE, která prostřednictvím výživových poradců poskytuje svoje služby i ve vašem městě.

Nečekají vás žádné drastické diety, hladovění nebo jiné nepříjemné a nezdravé cesty k lepší postavě. S pomocí výživové poradkyně budete hubnout zdravě – na základě speciálního jídelníčku a exkluzivních nutričních doplňků, které jsou k dostání pouze v síti poboček NATURHOUSE.

Výživové poradenství můžete vyzkoušet zcela zdarma, stačí jen vyplnit kontaktní formulář pod tímto textem a přijít na první konzultaci. Pokud vás naše nabídka zaujme, můžete pak docházet pravidelně každý týden a přidat se k velkému množství našich spokojených klientů, kterým jsme pomohli vyřešit jejich problémy s váhou.

Pobočky v Jablonci nad Nisou

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Jablonci nad Nisou

Jablonec nad Nisou - Jugoslávská 543

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 16:30

St: 09:00 - 17:30

Čt: 08:00 - 16:30

Pá: 07:30 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Fenykl pomocník na zažívání

Fenykl podporuje trávení a používá se proti nadýmání. Pomáhá také s bolestí žaludku. Využívá se při zahlenění a zánětech horních dýchacích cest

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Jablonci nad Nisou

Nabízíme profesionální výživové poradenství pro všechny zájemce z Jablonce nad Nisou, kteří chtějí něco udělat se svým tělem a zbavit se nadbytečných kilogramů. Sestavíme pro vás ideální jídelníček založený na středomořské kuchyni a složený z běžně dostupných potravin. Doporučíme vám vhodné výživové doplňky, které vaši snahu o hubnutí podpoří a urychlí. Poskytneme vám maximální podporu a poradíme vám se vším, co se zdravým hubnutím souvisí.

Výživoví poradci

Na všech pobočkách NATURHOUSE se o naše klienty starají profesionální výživoví poradci a poradkyně. Jedná se vždy o absolventy vzdělávacích kurzů s akreditací od Ministerstva školství a zároveň všichni z nich prošli i náročným kurzem systému NATURHOUSE. Budete tak v těch nejlepších rukou a věnovat se vám budou opravdoví specialisté na zdravou výživu a hubnutí.