Výživové poradenství Hranice

Výživové poradenství Hranice

Žijete v Hranicích a nejste spokojeni s tím, jak vypadá vaše postava? Potřebujete-li pomoci s redukcí váhy, pomůže vám výživová poradna NATURHOUSE, která má jednu ze svých poboček i v tomto městě. Věnovat se vám bude zkušená výživová poradkyně, která pro vás sestaví ideální jídelníček, poradí vám, jak se správně stravovat a doporučí vhodné výživové doplňky, s nimiž vám půjde hubnutí ještě snadněji a rychleji. Je zbytečné trápit se tvrdými dietami nebo riskovat zdraví s různými nebezpečnými přípravky, když můžete hubnout zdravě – chcete-li vědět jak na to, navštivte naši poradnu a pomůžeme vám.

Pobočky v Hranicích

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Hranicích

Hranice - Jiráskova 2188

Po: 10:00 - 17:00

Út: 10:00 - 17:00

St: 10:00 - 17:00

Čt: 10:00 - 17:00

Pá: Zavřeno

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Hranicích

Pobočka společnosti NATURHOUSE je určená pro všechny obyvatele Hranic a okolí, kteří nejsou spokojení se svojí hmotností a chtějí začít jíst zdravěji. Sestavíme vám individuální jídelníček na míru, s přihlédnutím k vašim chuťovým preferencím a doporučíme optimální nutriční doplňky. Výhodou naší metody je navíc absence jojo efektu – naši klienti, kterým jsme už pomohli zhubnout, si svoji váhu dokázali udržet. Poradíme vám i vhodné pohybové aktivity a pomůžeme vám změnit váš životní styl tak, abyste se cítili lépe a byli sami se sebou spokojení.

Výživoví poradci

Na naší hranické pobočce se na vás těší naše sympatická výživová poradkyně, která vás bude provázet po celou dobu hubnutí. Na úvodní konzultaci vás zváží, zjistí poměr vody a tuků ve vašem těle a popovídá si s vámi o vašich stravovacích návycích a cílech, které chcete dosáhnout. Na těchto základech pak pro vás vybere nejvhodnější jídelníček, doplněný o vybrané výživové doplňky značky NATURHOUSE. Konzultace je zcela zdarma, placené jsou pouze samotné doplňky, které se dají koupit pouze na našich pobočkách.