Výživové poradenství Hradec Králové

Výživové poradenství Hradec Králové

Hledáte skutečně účinnou a zdravou dietu, pomocí níž byste si zlepšili svoji postavu a nemuseli přitom hladovět? Řešením je výživové poradenství NATURHOUSE, které díky své metodě zažívá velké úspěchy po celém světě.

Společnost NATURHOUSE byla založena roku 1992 ve Španělsku a v dalších letech postupně expandovala do dalších zemí. Dnes jsou její dietetická centra ve 32 zemích a jejich služeb už využilo 6 500 000 spokojených klientů. Mezi ně se nyní můžete zařadit i vy, protože jednu z poboček najdete přímo v Hradci Králové. Níže si můžete přečíst vybrané příběhy našich klientů, kteří už díky našemu výživovému poradenství dokázali zhubnout.

Pobočky v Hradci Králové

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Hradci Králové

Hradec Králové - Chelčického

Po: 09:00-12:00, 12:30-17:00

Út: 09:00-12:00, 12:30-18:00

St: 09:00-12:00, 12:30-17:00

Čt: 09:00-12:00, 12:30-18:00

Pá: 08:00 - 12:00 a 12:30 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Hradci Králové

Výživové poradenství z centra NATURHOUSE je tu pro všechny obyvatele Hradce Králové i jeho okolí. Stačí se jen objednat na bezplatnou konzultaci a můžete naši jedinečnou metodu vyzkoušet. Pomohli jsme už tisícům lidí z celé ČR, kteří si díky nám zlepšili fyzickou kondici a snížili svoji váhu. Naše výživová poradkyně vám pomůže splnit si sen o štíhlé postavě a to pomocí zdravého jídelníčku a speciálních výživových doplňků. Veškeré poradenství je vždy zdarma, platí se pouze za nutriční doplňky. 

Výživoví poradci

Pro společnost NATURHOUSE pracují pouze profesionální výživoví poradci, kteří prošli náročným školením a jsou tak vysoce erudovaní v oblasti zdravého stravování a diet. Na úvodní konzultaci vám nejdříve bude změřena hmotnost a podíl tuků a vody v těle (pomocí bioimpedanční analýzy), následně si s vámi poradkyně popovídá o tom, jak se stravujete, jak jste na tom s pohybem a jaký máte životní styl. Na základě všech informací pak dostanete speciální jídelníček, který bude základním stavebním prvkem vaší diety. Druhou složkou pak budou exkluzivní nutriční doplňky, které se dají získat pouze v pobočkách NATURHOUSE.