Výživové poradenství Hodonín

Výživové poradenství Hodonín

Hledáte dietu, která bude maximálně efektivní, pomůže vám zhubnout a nepřinese následný jojo efekt? Vyzkoušejte zdravé hubnutí pomocí metody NATURHOUSE, která se ze Španělska postupně rozšířila do celého světa a od roku 2008 je dostupná i v České republice.

Dietetická střediska už dnes najdete téměř po celém území ČR a jedno z nich se nachází i v Hodoníně, kde už se na vás těší naše výživové poradkyně. Ty s vámi proberou váš zdravotní stav, změří poměr vody a tuků v těle a poté pro vás sestaví speciální jídelníček. Zároveň si u nich budete moci koupit i špičkové výživové doplňky z kvalitních přírodních složek.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Hodoníně

Hodonín - Masarykovo náměstí 393/8

Po: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:30

Út: 9:00 - 12:00, 13:00 - 19:00

St: 9:00 - 12:00, 13:00 - 17:30

Čt: 9:00 - 12:00, 13:00 - 18:30

Pá: 9:00 - 12:00, 13:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Hodoníně

Hodonínská pobočka společnosti NATURHOUSE je určena všem, kteří by rádi udělali něco pro svoje zdraví a snížili svoji hmotnost. Nemusíte se ale bát, že by vás čekaly nějaké drastické diety – metoda je postavená především na specifickém jídelníčku, jenž je doplněný o vybrané nutriční produkty. Díky NATURHOUSE se už podařilo zhubnout více než šesti milionům lidí po celém světě a obliba této zdravé a účinné dietní metody neustále stoupá.

Výživoví poradci

Na každé pobočce NATURHOUSE se vám budou věnovat naši výživoví poradci. Nejde o žádné nezkušené pracovníky, ale o opravdové odborníky na oblast zdravého stravování a diet. Díky speciální váze vám provedou bioimpedanční analýzu a zjistí tak nejen vaši váhu a BMI (body mass index), ale i poměr tuků a vody ve vašem těle. Pak spolu proberete vaše zdraví, jídelní návyky a životní styl a na tomto základě pak dostanete doporučený jídelníček. Pak se s poradkyní budete vídat vždy jednou za týden na pravidelné konzultaci, kde prodiskutujete, jak se vám hubnutí daří a dostanete další cenné rady.