Výživové poradenství Havířov

Výživové poradenství Havířov

Nechcete už zkoušet další nesmyslné diety, které vám stejně nepomohly, nebo po nich došlo ke klasickému jojo efektu a shozená kila se vám rychle vrátila zpět? Chtěli byste, aby vám pomohli skuteční odborníci na výživu, kteří by vám sestavili jídelníček na míru, poradili vhodnou fyzickou aktivitu a doporučili kvalitní nutriční doplňky?

Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu – přímo v Havířově je otevřená pobočka známé společnosti NATURHOUSE, jež se specializuje na odborné výživové poradenství a pomáhá lidem, kteří chtějí zredukovat svoji váhu. Pomohli jsme už velkému množství lidí z celého Česka, na vybrané příběhy se můžete podívat na této stránce.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Havířově

Havířov - Obchodní centrum Permon

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 08:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Fenykl pomocník na zažívání

Fenykl podporuje trávení a používá se proti nadýmání. Pomáhá také s bolestí žaludku. Využívá se při zahlenění a zánětech horních dýchacích cest

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Havířově

Výživové poradenství není jen o samotném jídle, ale naše zkušené poradkyně vám ochotně doporučí i vhodné sporty, cvičení nebo jiné pohybové aktivity, které podpoří vaše hubnutí a prospějí vašemu zdraví. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, ať už se jedná o jeho chuťové preference, nebo různá zdravotní omezení. Sestavíme pro vás takový jídelníček, který bude snadné dodržet a doporučíme vám špičkové výživové doplňky, které jinde než na našich pobočkách neseženete. Metoda NATURHOUSE je zdravou, přírodní a vysoce účinnou metodou, která už pomohla milionům lidí z celého světa.

Výživoví poradci

Naše výživové poradkyně jsou v oblasti hubnutí, diet a jídelníčku odborníky na slovo vzatými. Obdržíte od nich vzorový jídelníček, sestavený tak, aby vám chutnal, byl z dostupných surovin a zároveň jste s jeho pomocí zdravě snížili svoji váhu. Dostanete od nich i rady ohledně životního stylu a budou vám k dispozici po celou dobu hubnutí – pravidelné osobní konzultace se konají jednou za týden na naší pobočce a jsou poskytovány zdarma, stejně jako veškeré naše poradenství.