Výživové poradenství Frýdek Místek

Výživové poradenství Frýdek Místek

Potřebujete někoho, kdo by vám pomohl se snížením váhy a změnou životního stylu? Pokud jste nespokojení s vaší tělesnou hmotností a chcete něco udělat pro svoje zdraví, nejlépe vám dokáže pomoci profesionální výživový poradce. Frýdek-Místek patří mezi města, kde má svoji pobočku společnost NATURHOUSE, která se specializuje na výživové poradenství a přírodní výživové doplňky, usnadňující hubnutí.

Poradíme vám, jak se správně stravovat, jaké dodržovat zásady a jak zlepšit vaši fyzickou kondici. Přečtěte si příběhy našich klientů a staňte se i vy dalším spokojeným zákazníkem, který si zlepšil svoji postavu a zdraví.

Pobočky ve Frýdku Místku

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky ve Frýdku Místku

Frýdek Místek - Malé náměstí 95

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství ve Frýdku Místku

Naše zkušené výživové poradkyně vám poradí se vším, co se týká zdravého stravování, pestrého jídelníčku a životního stylu. Sestaví pro vás individuální plán, jehož součástí bude vzorový jídelníček a vybrané nutriční doplňky, s nimiž vám půjde hubnutí jedna radost. Metoda NATURHOUSE se používá již 25 let a za tu dobu díky ní zhublo už více než šest milionů lidí z celého světa. Rádi pomůžeme i vám, stačí se jen objednat na bezplatnou konzultaci.

Výživoví poradci

Výživové poradkyně, které pracují na naší pobočce ve Frýdku-Místku, se vám budou věnovat pravidelně každý týden a podpoří vás v cestě za nižší váhou a lepší postavou. Sestaví pro vás speciální jídelníček, založený zejména na středomořské kuchyni, poradí vám, jak zlepšit fyzickou kondici a doporučí vhodné nutriční doplňky z přírodních složek. To vše v příjemném prostředí naší kamenné pobočky přímo v centru města. Objednejte se ještě dnes a začněte hubnout s námi – uvidíte, že výsledky se dostaví velmi brzy.