Výživové poradenství Dobříš

Výživové poradenství Dobříš

Stále se vám nedaří zhubnout a trápí vás nadváha? Rádi byste něco udělali se svým jídelníčkem, ale potřebujete někoho, kdo by vás podpořil a poradil jak na to? Přímo v Dobříši má svoji pobočku společnost NATURHOUSE, která poskytuje nejlepší výživové poradenství pro všechny, kteří chtějí zhubnout.

Poradíme vám jak se stravovat, sestavíme vám jídelníček na míru, doporučíme vhodné produkty a můžete si u nás i koupit exkluzivní výživové doplňky, jež vám pomohou zhubnout ještě rychleji. V ČR máme už více než 90 poboček a ve světě více než 2300 – za 25 let naší činnosti už s námi zhublo více než šest milionů klientů.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Dobříši

Dobříš - Mírové náměstí 37

Po: 10:00 - 18:30

Út: 08:00 - 17:30

St: 10:00 - 18:00

Čt: 08:30 - 17:30

Pá: 08:30 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Fenykl pomocník na zažívání

Fenykl podporuje trávení a používá se proti nadýmání. Pomáhá také s bolestí žaludku. Využívá se při zahlenění a zánětech horních dýchacích cest

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Dobříši

Bydlíte-li v Dobříši a máte-li zájem o profesionální, ale přitom bezplatné výživové poradenství, navštivte naši pobočku a zaručeně budete spokojení. Poskytneme vám komplexní rady ohledně správného stravování, doporučíme vhodné pohybové aktivity a změříme podíl vody a tuků ve vašem těle. V případě zájmu si můžete koupit některý z našich jedinečných výživových doplňků, které jsou vyrobeny z přírodních složek a mají příznivý vliv na zdraví. 

Výživoví poradci

Naši nutriční poradci jsou skutečnými odborníky ve svém oboru. Každý výživový poradce, který pracuje pro NATURHOUSE, prošel náročným školením a má tak perfektní znalosti o výživě a na jeho rady se můžete 100% spolehnout. Zcela zdarma od nás dostanete vzorový jídelníček přizpůsobený vašim potřebám, takže v něm budou zohledněny i vaše chuťové preference. Jídelníčky navíc sestavujeme jen z dostupných surovin, takže nehrozí, že byste měli problémy s jejich sháněním.