Výživové poradenství Děčín

Výživové poradenství Děčín

Chcete udělat něco se svojí váhou a poradit s jídelníčkem? Pokud potřebujete zhubnout, máte se na koho obrátit – výživová poradkyně společnosti NATURHOUSE vám pomůže s redukcí váhy a doporučí vhodný jídelníček.

Výživové poradenství poskytujeme zdarma, získáte tak spoustu cenných informací, které vám pomohou zhubnout bez náročných diet a zbytečného hladovění. Díky našim metodám NATURHOUSE už se podařilo zhubnout milionům klientů po celém světě – přidejte se k nim i  vy a udělejte něco pro svoje zdraví. Níže se můžete podívat na příběhy našich klientů, kteří díky nám zhubli.

Pobočky v Děčíně

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Děčíně

Děčín - OC Korál

Po: 08:00 - 16:00

Út: 08:00 - 16:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 19:00

Pá: 08:00 - 15:30

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Fenykl pomocník na zažívání

Fenykl podporuje trávení a používá se proti nadýmání. Pomáhá také s bolestí žaludku. Využívá se při zahlenění a zánětech horních dýchacích cest

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Děčíně

Nabízíme profesionální výživové poradenství pro všechny zájemce z Děčína, kteří nejsou spokojení se svojí postavou a chtějí konečně udělat změnu ve svém stravování. Základním stavebním kamenem našich služeb je sestavení vhodného jídelníčku, který je vždy vypracovaný na míru pro každého klienta. Zároveň si u nás můžete koupit speciální výživové doplňky, které podpoří vaši snahu o zhubnutí a urychlí celý proces. Pomůžeme každému, kdo chce zhubnout a začít jíst zdravě.

Výživoví poradci

Věnovat se vám bude zkušená výživová poradkyně, která vás bude provázet po celou dobu hubnutí při pravidelných konzultacích. Při té úvodní vás nejdříve zváží na speciální váze a zjistí tak nejen vaši hmotnost, ale i podíl tuků a vody v těle. Následně si s vámi popovídá o vašem stravování a životním stylu a pak vypracuje jídelníček, který bude sestavený tak, aby jste ho dokázali bez problémů dodržet. Poradenství máte vždy zcela zdarma, platí se pouze za nákup výživových doplňků.