Výživové poradenství Chrudim

Výživové poradenství Chrudim

Nelíbí se vám, kolik ukazuje ručička vaší váhy a chtěli byste svoji tělesnou hmotnost zredukovat? Potřebujete někoho, kdo by vám s hubnutím pomohl, podpořil vás a doporučil vhodný postup? Nyní máte možnost navštívit centrum výživového poradenství přímo v Chrudimi, kde má svoji pobočku společnost NATURHOUSE.

Ta pomáhá lidem, kteří se snaží zhubnout a její metoda je postavená na dvou základních prvcích – na míru sestaveném jídelníčku, který je založený na středomořském stravování a dále pak na kvalitních výživových doplňcích na bázi bylinek, zeleniny a ovoce. Veškeré poradenství poskytuje NATURHOUSE zdarma, včetně úvodní konzultace spojené s bioimpedanční analýzou.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Chrudimi

Chrudim - Resselovo náměstí

Po: 08:30 - 18:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 15:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 15:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Banány pro sportovce

Banány zlepšují náladu. Díky svému obsahu živin jsou vhodné pro sportovce. Regulují cukr v krvi

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Chrudimi

Výživová poradkyně v chrudimské pobočce NATURHOUSE vám pomůže dosáhnout snu o štíhlé linii. Na první konzultaci nejdříve zjistí vaši hmotnost, BMI a poměr vody a tuků v těle, pak si s vámi pohovoří o vašich stravovacích návycích, životním stylu a cílech, které chcete v hubnutí dosáhnout. Pak pro vás vybere vhodný jídelníček, sestavený z kvalitních a běžně dostupných potravin, vždy s přihlédnutím k tomu, co máte a nemáte rádi. Doporučí vám také speciální nutriční doplňky, které vám při redukci váhy pomohou se spalováním tuků, zrychlením metabolismu nebo odváděním vody. Další konzultace pak probíhají jednou týdně na stejném místě.

Výživoví poradci

Při hubnutí je důležité řídit se radami skutečných odborníků, kteří mají v oblasti výživy dostatečné vědomosti. Všichni výživoví poradci NATURHOUSE prošli důkladným školením a mají v tomto oboru perfektní znalosti. Mohou tak pro vás sestavit optimální jídelníček, doporučit nejvhodnější doplněk stravy nebo poradit s vhodnou pohybovou aktivitou. V hubnutí vás navíc podpoří, při každé konzultaci s vámi proberou aktuální stav a po dosažení vysněné váhy vám pomohou zabránit jojo efektu.