Výživové poradenství Chomutov

Výživové poradenství Chomutov

Chcete konečně zhubnout a zbavit se přebytečných kilogramů? Trápíte se kvůli nadváze nebo obezitě?

S těmito problémy vám pomohou naše zkušené výživové poradkyně, které se vám budou věnovat na pobočce centra NATURHOUSE  v Chomutově. Naše výživové poradenství je vhodné pro všechny zájemce o zhubnutí, jenž jsou ochotni něco udělat pro svoje zdraví a začít se lépe stravovat. Základním stavebním kamenem metody NATURHOUSE je totiž na míru sestavený jídelníček, který je dále doplněný o kvalitní výživové doplňky. Dohromady vám tato kombinace pomůže dosáhnout optimální váhy bez zbytečného hladovění.

Pobočky v Chomutově

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

Naše pobočky v Chomutově

Chomutov - OC Central

Po: 08:30 - 17:00

Út: 08:30 - 17:00

St: 08:30 - 17:00

Čt: 08:30 - 17:00

Pá: 08:30 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Chomutově

Pobočky společnosti NATURHOUSE už najdete po celé republice, včetně Chomutova, kde máme otevřeno každý všední den. Věnovat se vám budou profesionální výživové poradkyně, které nejdříve provedou analýzu vašeho těla (na speciální váze) a pak si s vámi pohovoří o vašem současném životním stylu a stravování. Hned na první konzultaci dostanete zcela zdarma jídelníček, postavený na středomořské kuchyni a upravený tak, aby vyhovoval vašim potřebám a byly v něm snadno dostupné potraviny. Další konzultace pak probíhají jednou týdně, vždy si při nich můžete koupit některý z naší bohaté nabídky výživových doplňků.

Výživoví poradci

Výživové poradkyně, které pracují pro NATURHOUSE, mají v oboru výživy a dietního stravování dostatek zkušeností a prošly náročným školením. Budete tak v péči opravdových odborníků, kteří vědí, jaký jídelníček bude pro vás ten pravý a jaké doplňky vám nejvíce pomohou snížit váhu. Všechny produkty, které si u nás můžete koupit, jsou řádně zaregistrovány českým Ministerstvem zdravotnictví a jsou vyrobeny na bázi bylinek, ovoce a zeleniny. Kromě samotného stravování vám ale rádi poradíme i s cvičením, sportem nebo jinými pohybovými aktivitami.