Výživové poradenství Cheb

Výživové poradenství Cheb

Netrapte se nesmyslnými dietními experimenty nebo hladověním a začněte hubnout zdravě – rádi vám s tím pomůžeme v našem výživovém studiu v Chebu, kde lidem radíme, jak se správně stravovat a jak si udržet nízkou váhu i v budoucnu. Hubnutí pomocí metody NATURHOUSE je postavené na kvalitním výživovém poradenství a jedinečných výživových doplňcích z přírodních surovin.

Společnost NATURHOUSE vznikla v roce 1992 ve Španělsku a dnes již má rozsáhlou síť 2 300 poboček po celém světě, z toho v České republice je jich více než 90. Jedna z nich se nachází i v Chebu, kde máme otevřeno každý pracovní den a rádi vám poradíme, jak hubnout zdravě.

Pobočky v Chebu

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Chebu

Cheb - Svobody 19

Po: 08:00 - 17:00

Út: 08:00 - 17:00

St: 08:00 - 16:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 14:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Chebu

Pokud se objednáte na naši bezplatnou konzultaci, bude se vám věnovat profesionální výživová poradkyně, která pomocí bioimpedanční analýzy změří vaši hmotnost, body mass index a podíl tuků a vody ve vašem těle. Pak si s vámi popovídá o tom, jakého cíle byste chtěli dosáhnout, jak se stravujete a zda máte nějaká zdravotní omezení. S pomocí těchto informací pro vás sestaví vhodný jídelníček, respektující vaše preference a doporučí vám vybrané nutriční doplňky na podporu vašeho hubnutí a zdraví. Tato konzultace je vždy zcela zdarma a trvá kolem 30 minut.

Výživoví poradci

Výživoví poradci, kteří pracují pro společnost NATURHOUSE, jsou odborníky na zdravou výživu a dokáží pro vás sestavit ten nejlepší dietní plán. V příjemném prostředí naší pobočky vás budou provázet po celou dobu vašeho hubnutí a po dosažení stanoveného cíle vám pomohou udržet si váhu, aby nedošlo ke klasickému jojo efektu. Konzultace probíhají vždy jednou za týden a trvají kolem 15 minut.