Výživové poradenství České Budějovice

Výživové poradenství České Budějovice

Trápíte se kvůli vaší váze a nejste spokojení se svojí postavou? Hubnutí bývá často hodně těžké, bohužel spousta lidí k němu přistupuje špatně – ať už špatnou skladbou jídelníčku, užíváním různých přípravků, jež jim spíše škodí nebo např. nedostatkem pohybu. Společnost NATURHOUSE, která provozuje síť poradenských výživových center ve 32 zemích světa, působí i v ČR a svoji pobočku má také v Českých Budějovicích.

Pokud jste z tohoto města a potřebujete zhubnout, tady vám pomohou nejlépe – níže se můžete podívat na reference našich spokojených klientů, kterým jsme už pomohli.

Pobočky v Českých Budějovicích

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Českých Budějovicích

České Budějovice - OC Mercury

Po: 08:00 - 20:00

Út: 08:00 - 20:00

St: 08:00 - 20:00

Čt: 08:00 - 20:00

Pá: 08:00 - 20:00

So: 09:00 - 18:00

Ne: Zavřeno

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Českých Budějovicích

Jsme tu pro každého dospělého obyvatele Českých Budějovic, který se rozhodl udělat něco pro svoje zdraví a změnit svůj životní styl a jídelníček. Zjistíme, jak je na tom vaše hmotnost včetně podílu vody a tuků v těle, probereme s vámi vaši životosprávu a zdravotní stav a na základě všech informací pro vás sestavíme individuální výživový plán, zahrnující zdravý a chutný jídelníček a vybrané výživové produkty, které se dají koupit exkluzivně pouze na pobočkách NATURHOUSE.

Výživoví poradci

V našich pobočkách se o vás postarají zkušení výživoví poradci a poradkyně, kteří prošli speciálními kurzy a mají dokonalé znalosti o správném stravování a zdravém životním stylu. V příjemném prostředí naší pobočky vám nabízíme pravidelné konzultace a sestavení jídelníčku na míru. Pokud jej budete poctivě dodržovat, tak spolu s užíváním vybraných výživových doplňků dosáhnete brzy svého cíle. Důležitým faktem je také to, že veškeré poradenství nabízíme úplně zdarma – placené jsou pouze doplňky, které si u nás můžete koupit za výhodné ceny.