Výživové poradenství Česká Lípa

Výživové poradenství Česká Lípa

Hledáte někoho, kdo by vám pomohl zbavit se přebytečných kilogramů a poradil vám, jak hubnout zdravě, bez drastických diet nebo předražených pilulek? Chcete udělat něco pro svoje zdraví a začít se stravovat lépe? Řešením je výživové poradenství od společnosti NATURHOUSE, která je v této oblasti jednou z nejlepších na světě. Nyní můžete jejích služeb využít i v České Lípě.

NATURHOUSE nabízí efektivní a zdravé hubnutí pomocí svojí jedinečné metody, kterou se řídí miliony lidí po celém světě. U nás v ČR už má tato společnost více než 90 poboček, v nichž pracují pouze zkušení a profesionální výživoví poradci, kteří ke každému klientovi přistupují naprosto individuálně a snaží se pro něj sestavit optimální plán pro zdravé hubnutí.

Pobočky v České Lípě

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v České Lípě

Česká Lípa - Sokolská 266

Po: 08:00-18:00

Út: 08:00-18:00

St: 08:00-16:00

Čt: 07:30 - 14:00

Pá: 07:30 - 13:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v České Lípě

Pokud jste z České Lípy a chcete něco udělat se svojí postavou, určitě se nebojte a vyzkoušejte naše služby. Poradenství poskytujeme zcela zdarma a jestli využijete nabídky našich exkluzivních výživových doplňků, záleží jen na vás. Těšit se na vás bude tým výživových specialistek, které přesně vědí, jak vytvořit vhodný jídelníček a jak sestavit přesně takový plán, jenž vám pomůže zhubnout bez následného jojo efektu.

Výživoví poradci

Výživové poradkyně vám pomohou nejen s jídelníčkem jako takovým, ale rády vám poradí i v jiných otázkách, týkajících se zdravého životního stylu. Můžete tak s nimi konzultovat např. vaše pohybové aktivity, sportovní činnost atd. NATURHOUSE má ve svém týmu pouze vyškolené pracovníky, takže se nemusíte bát, že byste dostali špatné rady. Objednejte se na úvodní bezplatnou konzultaci a sami posuďte, zda pro vás naše služby budou mít přínos.