Výživové poradenství Bruntál

Výživové poradenství Bruntál

Žijete v Bruntálu a trápí vás nadváha nebo dokonce obezita? Chtěli byste snížit svoji hmotnost, ale stále se vám to nedaří, nebo nevíte, jak na to? Společnost NATURHOUSE má přímo ve vašem městě svoji pobočku, kde se vám bude ochotně věnovat zkušená výživová poradkyně, jež vám sestaví jídelníček na míru a doporučí kvalitní výživové doplňky na podporu vašeho hubnutí.

Chcete-li hubnout zdravě a bez vedlejších účinků, určitě naši pobočku navštivte.

Pobočky v Bruntálu

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Bruntálu

Bruntál - Palackého 15/5

Po: 09:00-12:00, 12:30-17:00

Út: 09:00-12:00, 12:30-17:00

St: 09:00-12:00, 12:30-17:00

Čt: 09:00-12:00, 12:30-17:00

Pá: 08:00-12:00, 12:30-16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Bruntálu

Součástí našich služeb je především výživové poradenství, které probíhá prostřednictvím osobních konzultací s profesionální nutriční terapeutkou. Kromě sestavení optimálního jídelníčku zde máte také možnost koupit exkluzivní výživové produkty, postavené na bázi vybraných bylinek. Kombinací správného a zdravého stravování spolu se zmíněnými doplňky dosáhnete brzy skvělých výsledků a vaše váha půjde rychle dolů. 

Výživoví poradci

Všichni naši výživoví poradci procházejí důkladným školením a teprve po úspěšném absolvování náročných kurzů mohou začít pracovat pro společnost NATURHOUSE. Máte tak jistotu, že vám budou radit pouze skuteční profesionálové, kteří mají perfektní znalosti o správné výživě. Dozvíte se od nich, jak jíst zdravě a jak snížit váhu, dostanete od nich jídelníček přímo na míru a budete si moci zakoupit přípravky na podporu hubnutí, které mají navíc pozitivní vliv na zdraví každého člověka.