Výživové poradenství Brno

Výživové poradenství Brno

Jste přímo z Brna, případně jeho okolí a hledáte někoho, kdo by vám pomohl se snížením hmotnosti a zlepšením vašeho jídelníčku? Chcete konečně zhubnout a vylepšit si vaši postavu?

Pokud ano, jste na správné adrese – společnost NATURHOUSE se zabývá odborným poradenstvím v oblasti zdravé výživy a její zkušení výživoví poradci vám pomohou dosáhnout kýženého výsledku. Zapomeňte na drastické diety, předražené pilulky nebo jiné prostředky. My vám pomůžeme zhubnout zdravě a pomocí čerstvých potravin, které se dají běžně sehnat.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

K Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Brně

Brno - Orlí

Po: 08:00 - 18:00

Út: 08:00 - 18:00

St: 08:00 - 18:00

Čt: 08:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Brno - Nákupní centrum Olympia

Po: 10:00 - 21:00

Út: 10:00 - 21:00

St: 10:00 - 21:00

Čt: 10:00 - 21:00

Pá: 10:00 - 21:00

So: 09:00 - 21:00

Ne: 09:00 - 21:00

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Mapa poboček

Výživové poradenství v Brně

Základem konceptu NATURHOUSE je sestavení individuálního jídelníčku, který pro každého našeho klienta vytvoří náš výživový poradce. Ten si s vámi v klidu popovídá o vaší situaci, zváží vás na speciální váze, jež určuje nejen hmotnost, ale i podíl vody a tuku v těle, a probere s vámi váš životní styl. Na těchto základech vám pak sestaví individuální plán, jehož dodržováním dosáhnete svého cíle. O kvalitě našeho konceptu svědčí miliony spokojených klientů z celého světa, včetně České republiky, kde máme už více než 90 kamenných poboček.

Výživoví poradci

Výživový poradce, nebo také nutriční specialista, je vyškolený odborník, který prošel náročným kurzem a je plně kompetentní k tomu, aby mohl klientům pomoci změnit způsob stravování. Vysvětlí vám, které potraviny omezit nebo se jim raději vyhnout a naopak které do jídelníčku zařazovat co nejčastěji. Doporučí vám i vhodné pohybové aktivity a bude s vámi pravidelně, týden co týden, konzultovat aktuální stav. Budete tak v těch nejlepších rukou a výsledek se zaručeně dostaví již velmi brzy.