Výživové poradenství Břeclav

Výživové poradenství Břeclav

Hledáte výživové poradenství v Břeclavi? Pak jste na správném místě – přímo v tomto městě se nachází pobočka společnosti NATURHOUSE, kde vám naši výživoví poradci pomohou s redukcí váhy a se zdravějším jídelníčkem. Pomůžeme vám změnit životní styl a začít jíst zdravěji – naše unikátní metoda NATURHOUSE je postavena na zdravém stravování a jedinečných výživových doplňcích, které se v běžných obchodech nedají koupit. 

Výživové poradenství poskytujeme všem našim klientům zcela zdarma – nemusíte se tak bát, že byste zbytečně utráceli peníze. V současné době už máme více než 90 poboček po celém území ČR a naši výživoví poradci jsou skutečnými odborníky na zdravé hubnutí. Vyzkoušejte naše služby a určitě budete spokojení, stejně jako miliony klientů z celého světa. Na příběhy některých našich zákazníků se můžete podívat na následujících řádcích.

Pobočky v Břeclavi

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Hana (52)

Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

Naše pobočky v Břeclavi

Břeclav - Shopping Center

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Angrešt detoxikuje

Angrešt má pozitivní účinek na játra a ledviny. Má také výborné detoxikační účinky. Příznivě působí i na hormonální rovnováhu

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Břeclavi

Jsme tu pro všechny zájemce z Břeclavi a okolí, kteří mají zájem udělat něco pro svoje zdraví a snížit svoji tělesnou hmotnost. Poskytneme vám odborné rady, sestavíme vám jídelníček a doporučíme vhodné nutriční doplňky, které jsou prospěšné zdraví a pomáhají při hubnutí. Poradíme vám nejen se samotným jídelníčkem, ale i s vhodnou fyzickou aktivitou a váš postup při hubnutí s vámi budeme pravidelně konzultovat každý týden.

Výživoví poradci

Naši výživoví poradci jsou opravdovými profesionály, jenž se ve svém oboru dokonale vyznají. Sestaví vám podrobný jídelníček, který bude přesně přizpůsobený pro vaše potřeby – nehrozí tak, že by byl plný jídel, které vám nechutnají, nebo které jsou těžko dostupné. Zároveň si u nich budete moci koupit speciální výživové doplňky, které urychlí redukci váhy a navíc mají pozitivní vliv na vaše zdraví. S NATURHOUSE vám hubnutí půjde snadno a bez nepříjemných diet.