Výživové poradenství Brandýs nad Labem

Výživové poradenství Brandýs nad Labem

Potřebujete snížit vaši tělesnou hmotnost, ale pořád se vám to nedaří? Hledáte řešení, které by pro vás neznamenalo nepříjemné hladovění a drastické diety? Navštivte naši pobočku v Brandýse nad Labem, kde se vám bude věnovat naše výživová poradkyně.

Pomůžeme vám s redukcí vaší váhy díky unikátní metodě NATURHOUSE, kterou vám exkluzivně nabízíme pouze na našich pobočkách. Poradíme vám, jak se správně stravovat, jak změnit životosprávu a to vše jen pomocí kombinace zdravé výživy, aktivního pohybu a přírodních výživových produktů. Neutrácejte zbytečně velké peníze za předražené pilulky, u kterých výrobce slibuje zhubnutí bez námahy – u nás budete v těch nejlepších rukou zkušených nutričních poradců.

Pobočky v Brandýse nad Labem

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou. Je to můj největší pokrok a ani jsem v něj nedoufala. Po celou dobu mého hubnutí mi celá rodina i známí fandili. Konečně jsem dokázala zhubnout a nejen to. Vím, jak si svoji štíhlou postavu udržet po celý život.

Naše pobočky v Brandýse nad Labem

Brandýs nad Labem - F. X. Procházky 491

Po: 09:00 - 17:30

Út: 09:00 - 17:30

St: 09:00 - 17:30

Čt: 09:00 - 17:30

Pá: Zavřeno

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Brokolice posiluje srdce

Brokolice obsahuje mnoho železa a hořčíku. Zabraňuje stárnutí a posiluje srdce. Je doporučovaná při cukrovce

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Brandýse nad Labem

Naše výživová poradkyně pro vás sestaví podrobný jídelníček, který bude přesně šitý na míru vašim potřebám a chuťovým preferencích. Nebudeme vás nutit do konzumace něčeho, co vám nechutná, stejně tak se nemusíte bát, že byste hladověli. Výživové poradenství NATURHOUSE je postaveno na zdravém a pestrém jídelníčku a přírodních nutričních doplňcích, které obsahují např. ovoce, zeleninu nebo bylinky. Vyzkoušejte zdarma naše poradenství a budete určitě příjemně překvapení.

Výživoví poradci

Na první konzultaci, která trvá přibližně 30 minut, vás naše výživová poradkyně zváží na speciální váze a zjistí tak nejen vaši hmotnost, ale i podíl tuku a vody ve vašem těle. Pak s vámi probere vás současný jídelníček a životní styl (jak moc se pohybujete, jestli sportujete apod.) a sestaví pro vás ideální jídelníček, jenž vám pomůže zhubnout a to bez následného jojo efektu. Další konzultace pak zpravidla probíhají jednou za týden a trvají kolem 15 minut.