Výživové poradenství Beroun

Výživové poradenství Beroun

Trápí vás vaše váha a chtěli byste konečně zhubnout? Pokud pro sebe chcete udělat něco zdravého a jste-li ochotni změnit svůj jídelníček, pomůžeme vám zbavit se přebytečných kilogramů bez hladovění a nesmyslných diet. Naše výživové poradkyně v Berouně vás zváží na speciální váze a sestaví vám ideální jídelníček na míru přesně tak, aby byl nejen zdravý a lehký, ale aby zároveň vyhovoval vašim chuťovým preferencím. Konzultace jsou poskytovány zdarma, takže nemusíte mít strach, že byste zbytečně utratili spoustu peněz. 

Naše společnost má s výživovým poradenstvím bohaté zkušenosti a všichni naši poradci prošli důkladným školením. Na jejich rady a doporučení se tak můžete 100% spolehnout – sami uvidíte, že už po pár týdnech bude vaše váha ukazovat méně. Už jsme pomohli tisícům klientů z celého Česka – níže se můžete podívat na vybrané příběhy našich spokojených zákazníků.

Pobočky v Berouně

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Berouně

Beroun - Havlíčkova 101/18

Po: 10:00 - 19:00

Út: 07:30 - 16:00

St: 08:00 - 15:00, pouze asistentka

Čt: 09:00 - 18:00

Pá: 08:00 - 16:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Fenykl pomocník na zažívání

Fenykl podporuje trávení a používá se proti nadýmání. Pomáhá také s bolestí žaludku. Využívá se při zahlenění a zánětech horních dýchacích cest

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Berouně

Pokud jste přímo z Berouna, máme pro vás dobrou zprávu – naše pobočka, specializovaná na výživové poradenství, se nachází přímo v tomto městě, takže nemusíte dojíždět daleko. Obrátit se na nás mohou všichni zájemci z Berouna, kteří mají zájem udělat něco pro svoje zdraví, upravit svůj jídelníček a zbavit se nadbytečných tuků. Naše výživové poradkyně se vám budou věnovat s maximální ochotou a sestaví pro vás speciální jídelníček, který bude maximálně přizpůsobený vašim potřebám a který pro vás bude snadné dodržet.

Výživoví poradci

Nutriční poradce je člověk, jenž prošel odborným školením v oblasti výživy a splnil potřebné náročné zkoušky. Jedná se o skutečné specialisty, kteří mají perfektní znalosti o tom, jak se správně stravovat a jak mezi sebou jednotlivé potraviny kombinovat. Poradí vám ale i v jiných otázkách, týkajících se zdravého životního stylu – například ohledně cvičení, sportování a jiných činností. Na naše výživové poradce se můžete opravdu spolehnout, jedná se o skutečné odborníky ve svém oboru.