Výživové poradenství Benešov

Výživové poradenství Benešov

Jste nespokojení se svojí váhou a přáli byste si konečně zhubnout a cítit se lépe? Zkusili jste už různé diety a jiné metody hubnutí a nic vám nepomohlo trvale shodit přebytečné kilogramy? Naši výživoví poradci v Benešově vám pomohou změnit jídelníček a pomocí kombinace zdravého stravování a vhodných výživových doplňků tak budete moci konečně zhubnout.

Výživová poradkyně společnosti NATURHOUSE má svoji pobočku přímo v Benešově, takže nemusíte cestovat nikam daleko – jsme tu pro všechny zájemce z Benešova a okolí, kteří chtějí snížit svoji tělesnou hmotnost a udělat tak něco pro svoje zdraví. Níže si můžete přečíst příběhy našich spokojených klientů.

Pobočky v Benešově

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

Naše pobočky v Benešově

Benešov - Tyršova 175

Po: 09:00 - 17:00

Út: 09:00 - 17:00

St: 09:00 - 17:00

Čt: 09:00 - 17:00

Pá: 09:00 - 17:00

So: Zavřeno

Ne: Zavřeno

Meruňky proti stárnutí

Meruňky podporují imunitu, zpomalují stárnutí, mají omlazující účinek. Jsou doporučovány lidem trpícím anémií

Ořechy na pleť a vlasy

Ořechy zlepšují paměť, chrání tělo před předčasným stárnutím. Mají pozitivní účinek na pleť, vlasy nehty

Grapefruit na imunitu

Grapefruit obsahuje vitamín C. Má velký význam při posilování imunity. Je vhodný při hubnutí a čistí střeva

Zázračný zázvor

Zázvor vám pomůže při léčbě nachlazení a chřipky. Zázvorový čaj má pozitivní účinek i na žaludek. Je velmi oblíbený v ajurvédském léčení

Nedostatek B12

Nedostatkem vitamínu B12, který naleznete v mase může trpět i mnoho masožravců? Je vhodné jej proto doplňovat pomocí vitamínových doplňků

Mapa poboček

Výživové poradenství v Benešově

Výživový poradce je specialista na zdravé stravování, který prošel potřebnými kurzy a zkouškami a pomůže vám změnit vaše stravovací návyky. Díky našim poradcům získáte spoustu cenných informací o tom, jak změnit svoje stravování a v průběhu pravidelných konzultací vám sestaví speciální jídelníček, přesně šitý na míru vašim potřebám. Nemusíte se tak bát, že byste dostali seznam jídel, která vám nechutnají, nebo které se dají obtížně sehnat. Výživoví poradci NATURHOUSE sestavují jídelníčky tak, aby se jednalo o běžné dostupné potraviny, které se dají bez problémů sehnat.

Výživoví poradci

Úkolem našich nutričních specialistů není pouze sestavení jídelníčku na míru nebo doporučení vhodných výživových doplňků, se kterými budete hubnout ještě rychleji. Poskytnou vám spoustu informací o tom, jak se stravovat zdravě a chutně, jak jednotlivé potraviny kombinovat nebo na jaká jídla si dát pozor. Hned při první konzultaci vás zváží na speciální váze, která přesně určuje nejen hmotnost, ale i podíl tuku a vody ve vašem těle. Po první půlhodinové konzultaci vám pak budou k dispozici každý týden, kdy vám poskytnou další konzultaci, která obvykle trvá přibližně 15 minut.