Příběhy NATURHOUSE

Vaše příběhy

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

 Hana (52)

Pravidelně každý týden jsem docházela za svou výživovou poradkyní Mirkou. Konzultace s ní nebyla jen o hubnutí kilogramů, ale hlavně o psychické podpoře a neskutečné motivaci. Paní poradkyni se totiž podařilo změnit mé myšlení, což se například projevuje tím, že se s chutí zúčastňuji jakýchkoliv oslav, odolám i nabídkám mého milovaného sladkého a současně dodržuji doporučený jídelníček. Jídelníček, který mi každý týden sestavuje paní poradkyně, vychází ze zásad středomořské stravy, je tedy lehký, pestrý, z běžně dostupných surovin a je možné jej různě obměňovat, takže se nepřejí.

stummerova

Dáša

První jídelníček po konzultaci 1. 2. 2011 mi vyrazil dech. Nemohla jsem uvěřit, že je nutné v rámci pestré diety zkonzumovat tolik jídla! Největším problémem, který mě hodně potrápil, bylo naučit se dodržovat pitný režim. Druhá návštěva v dietetickém centru mě utvrdila, že jdu správným směrem, neboť moje váha byla o 3,7 kg nižší, což bylo úžasné.

fikotov

Gabriela (40)

Moje výživová poradkyně Jana Jarošová mě vždy pochválila, povzbudila a doporučila, jak pokračovat dál. Dříve jsem byla zvyklá vařit omáčky a vůbec klasickou českou kuchyni, ale poradkyně Jana mi poradila, jak vařit lehce, zdravě a přesto chutně. Přiznávám, že hlavně na začátku pro mě bylo náročné přejít z typické české kuchyně na středomořskou, naučit se navařit si den předem a jídlo si vzít s sebou do práce. Nicméně jsem vše zvládla. Z produktů, které jsem užívala, mi nejvíce chutnaly sušenky FIBROKI, proteinové tyčinky SLIMBEL SYSTEM a vláknina FIBROKI. Jsem spokojená se svojí novou váhou.

rudinec

Jiří (61)

Vždy jsem rád vařil, ale tentokrát se jednalo o úplně jinou stravu, jiné množství a hlavně jiné časové rozvr- žení jednotlivých jídel. Každý týden jsem ubýval a těšilo mě to. Během 5 měsíců jsem odložil 19kilové závaží a dokázal jsem vyběhnout schody. Upřímně řečeno, tolik kvalitního jídla a v takovém množství jsem nikdy nejedl. Obešel jsem se bez piva a bůčku a stal jsem se přítelem zeleniny v různých kulinářských úpravách. Rovněž ryby jsem se naučil upravovat a dokonce mi zachutnaly.

fejkova

Martina (29)

Musela jsem si zvyknout na změnu jídelníčku, myslela jsem si, že vzdát se pečiva a klasických příloh k hlav- nímu jídlu bude těžké, ale šlo to bez problémů. Tím, že jsem se naučila zdravě stravovat, jsem schopna si udržet novou váhu i štíhlou postavu.

predpo8_2

David (29)

Pro mě bylo spíše těžké začít hubnout a donutit se něco s mojí váhou udělat. Jakmile jsem se rozhodl a začal, šlo hubnutí dobře.

zuzka

Zuzka (25)

Kontroly byly pro mne velkou podpo- rou, motivací, dohled nad sebou jsem potřebovala, paní Bednaříková nade mnou byla takovým „bičem“, za který jsem velmi vděčná. A nadšení paní Bednaříkové, bylo tak moc krásné. Brala to jako náš společný cíl, cítila jsem od ní opravdovou podporu a bylo moc příjemné vidět její radost z výsledků mého hubnutí. Nebyla jsem na to prostě sama.

Nekvinda_po1

David (22)

Produkty zefektivňovaly mé hubnutí společně s jídelníčkem. Také pravidelné kontroly, rady a doporučení, to bylo příjemnou součástí hubnutí. S žádným z produktů jsem neměl problém, střídaly se kapsle, koncentráty i ampulky.

magda

Magdaléna (40)

Nyní jsem s váhou naprosto spokojená. V NATURHOUSE už si budu chtít váhu jen zafixovat v udržovací fázi. Dala jsem si cíl shodit 10 kg a to se mi podařilo. Dokonce jsem to ještě o 5 kg překonala.

stan

Stanislav (27)

Nešlo to samo, ale žádný horor to taky nebyl. Nejhorší ze všeho jsou známí a kamarádi, kteří rádi svádí. Ale když mě teď vidí, tak mi říkají, jak vypadám dobře a jak mi to sluší. Důležité je mít pevné odhodlání a vůli k tomu říct ne, nedat se a hlavně to vydržet. Skvělé ale je, že se našla v okolí i spousta lidí, kteří mě podpořili. A to mě těší. Cítím se mnohem lépe než předtím. Myslím si, že se mi i zvedlo sebevědomí, ale nechci se zase moc vychvalovat. Na to je lepší se zeptat ostatních. Pro mě je důležité, že se cítím skvěle. Jsem nadšený a skoro spokojený, vždy je co zlepšovat.