Pobočky NATURHOUSE

Mapa poboček

Pobočky NATURHOUSE

Hledáte specialistu, který by vám pomohl zhubnout? Cítíte se unaveni z diet a už nechcete věřit dalším reklamám slibující úbytek kil během pár dní? Přijďte do NATURHOUSE, výživového poradenství, které je zdarma.

NATURHOUSE je ojedinělý svým individuálním přístupem ke každému klientovi. Náš výživový poradce vám poradí, jakým směrem se vydat. Bude sledovat vaše kroky za vytouženým tělem a bude pro vás oporou i motivací. Je pro nás důležité, abyste byli zdraví, plní energie a spokojení se svou postavou. Zdravá strava není v žádném případě o hladovění. Přečtěte si příběhy našich spokojených klientů, kterým se díky individuálnímu plánu podařilo nejen zhubnout, ale také zlepšit svůj zdravotní stav.

Jak funguje metoda NATURHOUSE?

  1. Pravidelné konzultace s výživovým poradcem každý týden zdarma
  2. Středomořský jídelníček, který respektuje vaše individuální chuťové preference a denní režim
  3. Exkluzivní produkty na bázi bylin, ovoce a zeleniny, které podporují hubnutí a které si u nás jako jediné hradíte

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.