Objednávka NATURHOUSE

Objednávka ZDARMA

Proč se objednat?

NATURHOUSE výživové poradenství, vám pomůže při vaší cestě za vytouženým tělem. Naši odborníci sestaví plán přímo pro vás, abyste už nikdy nemuseli kvůli hubenější postavě hladovět a měli spoustu energie.

Špatná strava a špatně sestavený jídelníček mohou napáchat velké škody. Naše tělo dokáže zvládat opravdu mnoho, časem ale začneme vidět následky špatného zacházení. Proto je velmi dobré uvědomit si včas, jakou stravu přijímáme a zda vykonáváme dostatečný pohyb. Diety nejsou dlouhodobým řešením a mohou ublížit. Naši výživoví poradci s vámi jednají individuálně a vysvětlí vám, jak funguje vaše tělo a metabolismus. Je pro nás velmi důležité, abyste měli pocit z každé změny, cítili se šťastní a měli své tělo rádi. Naše pobočky naleznete v mnoha městech, proto můžete zvolit pobočku, kterou máte v blízkosti domova.

Po vyplnění a odeslání formuláře nalevo se vám ozveme a společně objednáme úvodní konzultaci. A nezapomeňte, začít je polovinou úspěchu.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů