NATURHOUSE

NATURHOUSE

NATURHOUSE je síť výživových poraden,které pomáhají klientům upravit stravování, zlepšit jejich životní styl a především zhubnout. NATURHOUSE vznikl v roce 1992 ve Španělsku, zakladatelem je Félix Revuelta. Master franchise licenci pro Českou a Slovenskou republiku vlastní firma REDUCCIA s.r.o. V roce 2008 bylo v České republice otevřeno první výživové centrum NATURHOUSE. Metoda NATURHOUSE je založena na kombinaci individuálního jídelníčku, který vychází ze středomořské kuchyně, která je obecně uznávána jako velmi zdravá a vyvážená, exkluzivních produktech na bázi výtažků z bylin, ovoce a zeleniny, které podpurují hubnutí a každotýdenních konzultacích s výživovým poradcem, na kterých sledujeme pokroky klienta a motivujeme ho, aby dosáhl svého cíle. Všechny konzultace jsou zdarma, klienti si hradí pouze tyto produkty.

25

let zkušeností

32

zemí světa

2 300

poboček

5 000

profesionálů

6 500 000

spokojených klientů

Věra Burešová, hlavní výživová poradkyně

V NATURHOUSE pracuji již od roku 2008. O zdravou výživu jsem se vždy zajímala a v NATURHOUSE se mi podařilo spojit koníčka se zaměstnáním. Jsem ráda, že mohu pomáhat lidem zlepšit jejich stravovací návyky, získat vysněnou postavu a těší mě, jak mohu každý týden na konzultacích sledovat jejich proměnu a to, jak se jim postupně vrací sebevědomí a radost ze života. Na metodě NATURHOUSE si cením indiviudálního přístupu ke klientům, protože žádná dieta není univerzální pro všechny a mnoho z nich může napáchat i velké škody. Jediná možnost, jak zhubnout opravdu trvale je změna životního stylu a stravování. Při první konzultaci klienta vyšetříme. Poté můžeme sestavit plán, který odpovídá jeho potřebám. Jsem opravdu šťastná, když na konzultacích vidím naše klienty spokojené, jelikož se nám společně podařilo uskutečnit jejich vytoužené cíle.

 Marie (54)

Během 14 měsíců jsem shodila 57 kg! Z velikosti oblečení 5XL jsem se dostala na běžnou konfekční velikost 42. Teď si můžu kupovat pěkné oblečení a hlavně se v něm cítit opravdu dobře. Navíc si mé „proměny“ záhy všichni všimli a teď mi říkají, jak moc mi to sluší. Je pak hezké slyšet takové lichotky. Co se týče mé zdravotní stránky, cítím se značně lépe, nebolí mě nohy, kyčle a vysoký tlak se mi také snížil. Dokonce se nebojím jít do bazénu a zaplavat si.